projektui.cz

svátek má Zdeňka, 23.6. 2024

O projektu

 

Propagace projektu „Učíme interaktivně - zavádění a rozvoj interaktivních a multimediálních metod výuky v prostředí základních škol kraje Vysočina" na celostátní konferenci Počítač ve škole konané v Novém Městě na Moravě.

Naši učitelé ze ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 se každoročně zúčastňují celostátní konference „ Počítač ve škole", která se tento rok konala ve dnech 30.4. - 1.4.2010 v Novém Městě na Moravě.

Učitelé naší školy Mgr. Bronislav Návojský a Ing. Radko Alexa využili možnosti a seznámili přítomné účastníky se zkušenostmi z projekty z OP VK, konkrétně s projektem „Učíme interaktivně - zavádění a rozvoj interaktivních a multimediálních metod výuky v prostředí základních škol kraje Vysočina". V zhruba dvaceti pěti minutovém vystoupení přítomné seznámili se svými zkušenostmi, s přípravou a prvními měsíci realizace daného projektu. Dále ostatní učitele upozornili na web, který bude nejen sloužit k informování o projektu, ale i jako úložiště vytvořených volně dostupných prací, jež vytvoří v průběhu projektu učitelé i žáci.